Bolid Slideshow Creator İndir

Bolid Slideshow Creator indirmek, zahmetli slayt hazırlama süreçlerini hızlı ve kolay hale getiren bir avantaj. Windows kullananlar için başarılı bir sunum hazırlama programı olan Bolid Slideshow Creator, ücretsiz sunum programları arasında. Fotoğraflardan slayt oluşturabileceğiniz sunum programında, MP4 başta olmak üzere AVI, FLV ve WMV formatlarında dosya indirebilirsiniz. Bolid Slideshow Creator indirmeyi düşünenler için, avantajlarına bakalım.

Neden Bolid Slideshow Creator indirmelisiniz?

Kaliteli bir slayt oluşturmak için, sahip olduğunuz dosyalar, grafikler ve bilgiler önemlidir. Ancak sunum programının size sunduğu esneklik de bir o kadar önemli. Bolid Slideshow Creator, otomatik geçiş efektleri ile etkileyici sunumlar hazırlamanıza olanak tanıyan bir program. Bolid Slideshow Creator kullanarak, birçok fotoğrafı slayt çizelgenize atabilir ve video slayt olarak hazırlayabilirsiniz. Okul için gerekli slayt videolardan, doğum günü ya da düğün gibi özel günler için hazırlanan slaytlara, bu program birçok alanda işinize yarayacaktır.

Arka plan müziği ile sunumunuzu kişiselleştirin

Bolid Slideshow Creator indirdikten sonra, tek yapmanız gereken sunumunuz için gerekli olan görsel öğeleri listelemek, ardından bir slayt formatı hazırlamak için, gerekli geçişleri ayarlamak. Birçok ücretsiz slayt yapma programında olduğu gibi, Bolid Slideshow Creator da size kullanabileceğiniz geniş bir kütüphane sunuyor.

 

Arka plan müziği ekleyebileceğiniz slayt videolarınızda, ilgili fotoğraflar ve videolarla, insanları etkileyebilecek sunum dosyaları oluşturabilirsiniz. Bolid Slideshow Creator’ın en önemli avantajı, ücretsiz sunum video yapma programları içinde olmasından ötürü, bu harika özellikleri abone olmadan sunması. Windows için Bolid Slideshow Creator programını sitemizden indirebilir ve ücret ödemeden, kolay bir şekilde sunum hazırlayabilirsiniz.Yorum yapın