Doğum Günü Videosu Hazırlama ve Slayt Yapmanın kolay yolu

Doğum Günü Videosu Hazırlama ve Slayt Yapmanın kolay yolu

Doğum günleri, sevdiklerimiz için en özel günler arasında yer alıyor ve onları sevindirmek, şaşırtmak için neler yapabiliriz diye düşünüyoruz. Sevdiğimiz dostlarımız, aile üyelerimiz ya da sevgilimiz, eşimiz için en heyecan verici sürprizler arasında doğum günü video slayt seçenekleri geliyor. Yaşadığımız en güzel anların fotoğraflarını, videolarını ve harika mesajları içeren, arka planında sevilen şarkıların yer aldığı doğum günü slaytları, doğum günü sürprizi düşünenler için güzel tavsiyeler arasında. Peki doğum günü video slaytları nasıl yapılır?

 

 

Elinizdeki tüm görsel malzemeyi bir araya getirin

Doğum günü slaytı ya da düğünler için özel bir slayt hazırlıyorsanız, ilk aşamada yapmanız gereken telefon ve bilgisayar hafızasındaki en iyi fotoğraf ve videoları toplamaktır. Bunun ardından dilerseniz kronolojik bir sıralama yapabilirsiniz, dosyaları numara ile sıralarsanız slayt hazırlama esnasında işiniz daha da kolaylaşır. Slayt hazırlama programına koyacağımız fotoğraf ve videoları hazırladıktan sonra, slayt programında arka plana ekleyeceğimiz müziği de indirmemiz gerekiyor.

 

Keyifli bir klip konsepti oluşturun

Slayt programı indirmeden önce, elinizde artık doğum günü slaytında kullanmak için hazır hale gelmiş gerekli sayıda fotoğraf ve video olmalıdır. Bu görsellerle birlikte, slayt videosunun uzunluğu ortalama 5 dakika olabilir, çok uzun videolar dikkat dağıtıcı olabilmektedir. Bundan dolayı doğum günü slaytları ortalama 5 ile 10 dakika arasında değişir.

 

Slayt programı indirin ve videonuzu oluşturun

En sevilen videolardan ve fotoğraflardan oluşan, arka planında sizin için özel olan bir şarkının yer aldığı harika doğum günü slaytını oluşturmak için geriye, ücretsiz slayt yapma programı indirme kalıyor. Slayt programını indirdikten sonra, elinizdeki fotoğraf ve videoları, arka plan için kullanacağınız şarkıyı programa girebilirsiniz. Slaytın başında ya da sonunda, özel olarak belirtmek istediğiniz doğum günü ya da farklı bir temada mesaj varsa, animasyon şeklinde yazabilirsiniz. Slayt hazır olduğunda, dilerseniz bir slayt dosyası dilerseniz de program izin veriyorsa, video olarak kaydedebilirsiniz.

 

Video olarak kayıt ettiğiniz takdirde, sürpriz doğum günü video slaytını, sosyal medyada da paylaşabilirsiniz. Bu harika doğum günü sürprizini sevdiklerinize yaşatmak için ihtiyacınız olan tek şey, slayt hazırlama programını indirmek.

 

Doğum günü videosu hazırlama programları

 

Doğum günü slayt yapma programları

Sevdikleriniz için video yerine slayt gösterisi yapmak isterseniz aşağıdaki program listesinden istediğiniz programları kolaylıkla kullanabilirsiniz.

 

 Yorum yapın