Genel » Ezvid İndir

Ezvid İndir

Ezvid indirerek, fotoğraf ve videolardan hızlı bir şekilde sunum formatında video oluşturabilirsiniz. Windows bilgisayarlar için kullanılabilen Ezvid, hızlı ve kolay bir şekilde slayt videoları hazırlayabileceğiniz, üstelik bu videoları Youtube’a yükleyebileceğiniz bir sunum programı.

Ezvid özellikleri

Ezvid’in en önemli avantajı, kolay kullanılabilir bir sunum programı olması. Video hazırlama sürecinde birçok kişi, karışık aşamalardan şikayetçi. Ezvid ise, tek bir tıklamayla bilgisayarınızdaki tüm video ve fotoğraflara ulaşmanızı sağlıyor ve bu şekilde, sunum videoları hızlı şekilde ortaya çıkıyor. Ezvid’in diğer bir artısı ise, en iyi fotoğraflardan ve efektlerden oluşturduğunuz sunum videolarınızda, arka plana kolayca müzik ekleme şansı sunması ve harika slaytlar oluşturmanızı sağlaması.

Youtube’a hızlı video aktarımı

Windows XP’den Windows 10’a kadar, tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir slayt video yapma programı olan Ezvid, sorunsuz şekilde çalışan, ücretsiz sunum programları içinde yer alıyor. Youtube gibi video platformlarına sunum formatlı video yüklemek için Ezvid, en iyi video oluşturma araçları arasında.

Ezvid’in bu kadar popüler olmasının en önemli nedeni, JPG, PNG ve GIF gibi en çok tercih edilen dosyaları kullanarak video oluşturmaya olanak sağlamasıdır. Ezvid’de, video arka planında kullanabileceğiniz özel telifsiz müzikler kütüphanesi de, işinizi kolaylaştıracak özelliklerden.

Zaman çizelgesi üzerinden hızlı düzenleme

Profesyonel bir video düzenleme formuna sahip Ezvid’de, videonuzda kullanabileceğiniz fotoğraf ve diğer içerikleri hareket ettirerek, videonuzun hikayesini oluşturabilirsiniz. Videodaki içeriklerin uzunluğunu ve efektleri de yönetebileceğiniz zaman çizelgesi, harika videolar oluşturmanızı sağlayacaktır. Profesyonel video programlarından biri olan Ezvid, ücretsiz indirme ve kullanma avantajı ile en iyi Windows video programları içinde bulunuyor.

 

Ekran kaydetme, mikrofon ve webcam ile çekim, saydam mod gibi farklı özellikler de içeren Ezvid, mutlaka incelemeniz gereken önemli bir program. Ezvid indirmek için sayfamızdaki bağlantıları takip edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?