Google Slides

Google slayt yapma programı Google Slides, çok yönlü yapısı ve Google kalitesi ile gelen harika özellikleri ile, en iyi slayt yapma programları içinde yer alıyor. Ücretsiz ve kaliteli slayt programı indirmek istiyorsanız, Google Slayt programının sunduğu özelliklere mutlaka göz atın.

Google Slides Nedir?

Google Slides, web tarayıcınız üzerinden ya da iOS, Android mobil uygulaması ile kullanabileceğiniz bir slayt hazırlama programıdır. Chrome uzantısı üzerinden Microsoft Powerpoint dosyalarını açıp düzenleyebileceğiniz Google sunum uygulaması, dosya biçimlerinin çevrilmesi gibi soru işaretlerinin olmadığı bir uygulamadır. Powerpoint dosyasını Google Slaytlar dosyasına çevirebileceğiniz gibi, Google Slaytlar’daki dosyanızı da Powerpoint olarak kullanabilirsiniz. Online olarak yaptığınız tüm değişiklikleri otomatik kaydeden Google Slaytlar’daki dosyalarınız bulut ortamında saklanır ve farklı cihazlardan, hızlı bir şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

 

Google Slides Nasıl Kullanılır?

Google Slaytlar, tek kişi olarak ya da ekip olarak dosya oluşturabileceğiniz, harika bir slayt yapma programıdır. İnternet bağlantınızın olduğu her yerde akıllı telefon, laptop ya da tablet üzerinden ulaşabileceğiniz Google Slaytlar uygulamasında, sunumlarınızı dakikalar içinde oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Acil yetişmesi gereken sunumlarda bile, çok işinize yarayacak birçok tema, font, video, animasyon ve farklı sunum öğeleri ile ortaya harika bir slayt çıkarmanızı sağlayacak Google Slides, yaratıcılığınızı ortaya koyarak profesyonel kalitede sunum hazırlamak istiyorsanız, doğru tercihlerden.

 

Google Slides İndir

Google’ın harika slayt yapma uygulamasını indirmek için, ücretsiz slayt programları özelliklerinin yer aldığı ve indirme imkanının sunulduğu sitemiz üzerinden indirme bağlantısına tıklamanız yeterlidir. Ücretsiz slayt yapma programları içinde en çok tercih edilenlerden Google Slides lise ve üniversite öğrencileri için, meslek profesyonelleri için, öğretmenler için ideal slayt programlarından.


DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın