Haiku Deck

Kendine özel hazır şablonlar içeren ve kısa süre içinde, harika sunumlar oluşturabileceğiniz programlar sunan hazır slayt programları, birçok kişinin favorisi. İş dünyasına özel, meslek profesyonellerinin sık tercih ettiği programlar içinde yer alan Haiku Deck, en popüler slayt hazırlama programlarından.

Haiku Deck nedir?

Haiku Deck, içerisinde birçok hazır slayt teması, şablon, font ve grafik gibi görsel öğeler sunan, kısa süre içinde geniş çaplı kaliteli bir sunum hazırlamanıza olanak tanıyan kalitede bir programdır. Kolay bir şekilde fotoğraf indirme ve Youtube videosuna sunumda yer verme gibi özellikler sunan Haiku Deck programı, hem web ortamında hem de mobil telefonlarda sunumun yüksek görüntü kalitesi ile izleyicilere ulaşmasını sağlıyor. Hazırladığınız sunumda görselliğin ön plana çıkmasını istiyorsanız, Haiku Deck size bu görsel kaliteyi sunuyor.

 

Haiku Deck nasıl kullanılır?

Haiku Deck programı, iPad ve iPhone’un yanı sıra, web üzerinden hizmet sunan bir program. Eğer bir iPad ya da iPhone kullanıcısıysanız, uygulama mağazası üzerinden kolay bir şekilde Haiku Deck’i indirebilir ve mükemmel slayt içerikleri oluşturmaya başlayabilirsiniz. Programı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği, milyonlarca fotoğraf kaynağından, slaytınızda kullanabileceğiniz harika içerikleri sizin için buluyor olması. Yüksek çözünürlüklü kaliteli görseller, etkileyici ve profesyonel bir sunum yapmanız için son derece ideal. Programı kullanmak için uygulamayı indirmenin yanı sıra, web sitesi üzerinden giriş yaparak online sunum hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 

Haiku Deck indir

İş dünyasının yanı sıra, derslerinde yoğun şekilde proje sunumu yapan üniversite öğrencileri tarafından da tercih edilen Haiku Deck, birçok kişinin favori sunum uygulaması. Siz de görsel açıdan büyüleyici, kaliteli sunumlar ortaya çıkarmak istiyorsanız Haiku Deck indirebilirsiniz.

 


DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın