Slayt İndir » Iphone Fotoğrafları Slayt Yapma

Iphone Fotoğrafları Slayt Yapma

Iphone’da Fotoğraflar Nasıl Slayt Yapılır?

Herhangi bir program indirmeden ve uzun uğraşlara girmeden Iphone’da slayt yapmak aslında çok kolay ve pratik bir işlem. Sosyal medya hesabınızda paylaşacağınız ya da bir arkadaşınıza anı olması adına hazırlayacağınız bu slaytlar, herkesin beğenisini kazanmanızı sağlıyor. İzlemeniz gereken birkaç adım sayesinde ise sizler de kolayca fotoğraflarınızı kullanarak sunumlar hazırlayabiliyorsunuz.

Iphone’da Fotoğraflar ile Slayt Hazırlama

Iphone kullanarak slayt hazırlamanızın ilk aşamasında, sunumunuza eklemek istediğiniz fotoğrafları belirlemelisiniz. Sonrasında ise belirlediğiniz bu fotoğrafları seçili tutarak araç çubuğunda bulunan ‘Slayt Sunusu’ seçeneğine tıklayın.

Daha sonra karşınıza çıkacak sunumun panelinden, ilk olarak istediğiniz temayı seçin.

Bu aşamada karşınıza birkaç seçenek sunuluyor, bunları sunumunuzda deneyerek en çok beğendiğinizi seçebilirsiniz. Iphone slayt yapımı konusunda eğer sunumunuza müzik de eklemek istiyorsanız, üst kısımda bulunan sekmeye tıklayarak müzik ekleyebilirsiniz.

Burada karşınıza birkaç tür müzik çıkacak, eğer bu müziklerden herhangi birini beğenmezseniz ‘Müzik Arşivi’ seçeneğine tıklayarak da arşivinizde bulunan müziklerden birini sunumuna ekleyebilirsiniz.

Eğer seçtiğiniz fotoğrafların sunumda tekrar etmesini istiyorsanız ‘Yineleme’ seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız sunumun hızını da yavaşlatabilir ya da hızlandırabilirsiniz.

 

Iphone’daki Hazır Slaytların Kullanımı

Iphone fotoğrafları slayt hazırlama konusunda oldukça büyük kolaylıklar sağlıyor. Telefonunuzun fotoğraflar uygulamasını açtığınızda karşınıza çıkan ekranda ‘Sizin İçin’ seçeneğine tıklayarak size özel olarak hazırlanmış hazır slaytları görebilirsiniz. ‘Anılar’ kısmında bulunan bu slaytlar, birden fazla fotoğraflarınızın alınarak yapıldığı slaytlardır. Herhangi bir değişiklik yapmadan kullanabileceğiniz bu sunumlar, aynı zamanda değişiklik yapmanız konusunda da sizlere imkan tanıyor.

Iphone fotoğraflar slayt yapmak için tek yapmanız gereken hazır olan bu sunumlardan birini seçmek. Sonrasında ise çıkarmak ya da eklemek istediğiniz bir fotoğraf var ise sunumu açarak ‘Düzenle’ kısmına tıklayıp bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda bu kısımda birden çok müzik de mevcut, böylelikle sunumunuza uyan müziği de seçebilirsiniz. Sunumunuzun süresini de değiştirmenize olanak sağlayan bu slaytlar, aynı zamanda albümlerinize de kaydedilebiliyor. Bu özellikleriyle Iphone fotoğraf slayt yapımı konusunda sizleri uğraştırmadan anılarınızı bir araya getirerek güzel ve etkileyici bir slayt ortaya çıkarıyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?