Genel » Keynote İndir

Keynote İndir

Keynote indirmek, Mac işletim sistemli bilgisayarlarda harika sunumlar ortaya koymak için geçerli bir neden. Herkesten ayrılan ve kalitenizi ortaya koyan sunumlar hazırlamak istiyorsanız, Keynote en ideal program. Ücretsiz slayt yapma programları içinde Keynote, sunduğu özel efektler ve slayt geçişleri ile elinizdeki görsel malzemeleri ve bilgileri en iyi şekilde kullanabileceğiniz bir program.

Keynote özellikleri

Apple’ın slayt yazılımı olan Keynote, Powerpoint’te mümkün olmayan birçok harika özellik sunuyor. Bu da Keynote’u, en iyi ücretsiz slayt yapma programları arasına sokuyor. Standart sunum temaları içinde hem görsel, hem de fonksiyonellik açısından göz alıcı seçenekler sunan Keynote, sunum geçişlerinde de son derece kaliteli seçeneklere sahip. Sunuma hızlı ve basit bir şekilde arka plan öğeleri ekleyebileceğiniz, hareketli nesneler ve animasyon öğeleri ile çeşitlendirebileceğiniz Keynote, iş için gerekli profesyonel sunum kalitesini size sunacak. Üniversite, lise gibi eğitim kurumlarında kaliteli okul sunumu hazırlamak için, Mac bilgisayara sahipseniz Keynote’u kullanabilirsiniz. Işıltılı geçişleri, harika temaları ve hızlı, pratik arayüzü ile Keynote en iyi slayt yapma programlarından biri.

Sürükleyip bırakarak hızlı sunum oluşturun

Sunum hazırlarken birçok kişi için en önemli kısıtlardan biri zaman. Keynote, kısıtlı zamanda harika sunumlar hazırlamak isteyenler için ideal bir konsepte sahip. Sürükle bırak yöntemi ile fotoğraf, video ve diğer öğeleri hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz Keynote, en iyi sunum programlarından. Bunun yanı sıra Keynote’da, ilgili sunum dosyalarını içe ve dışa aktarma da söz konusu. Dolayısıyla, Powerpoint sunumunu Keynote’a aktararak düzenleme şansınız var.

Apple Pencil ile kusursuz sunumlar oluşturun

Herkesten farklı olmak istiyorsanız, en iyi slayt yapma programını kullanmalısınız. Keynote, Apple Pencil özel kalemi kullanarak, iPad ile harika diyagram ve illüstrasyonlar kullanmanıza da olanak tanıyor. Eğer Macbook ya da iMac, iPhone ya da iPad gibi farklı Apple cihazlar kullanıyorsanız aynı zamanda Keynote’da senkronizasyon da oldukça kolay. Apple’ın bulut depolama sistemi iCloud’da da senkronize olan Keynote, internet üzerinden hızlı bir şekilde sunumlarınızı düzeltebileceğiniz harika bir sistem.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?