Genel » PowToon

PowToon

PowToon İndir

Gelişmiş stiller ve çok yönlü içeriklerle, kaliteli bir sunum hazırlamak istiyorsanız PowToon indirmek, en iyi çözümler arasında. Bilgi odaklı infografiklerden, yazılı sunumlara kadar çok farklı modeller sunan PowToon, online tabanlı kaliteli bir slayt programı. Sunum projelerinizi, sadece bilgisayardan değil, akıllı telefon ya da tabletlerden de sürdürmek istiyorsanız, PowToon tüm cihazlardan erişilebilen bir konsepte sahip.

PowToon ücretsiz mi?

Ücretsiz slayt programları içinde yer alan PowToon, kısmen ücretsiz diyebileceğimiz bir model sunuyor. Online tabanlı diğer slayt programlarında olduğu gibi, her şeyi deneyebileceğiniz ücretsiz üyelik modeli ile PowToon’a üye olabilirsiniz. Ancak uygulamayı kapsamlı şekilde kullanmak isterseniz, PowToon abonelik istemektedir.

PowToon’un özellikleri: Nasıl kullanılır, neler sunuyor?

Ücretsiz online slayt programlarında, en popüler seçeneklerden olan PowToon, sade bir arayüz, geniş bir kütüphane ve fonksiyonel bir yapıya sahip. Özellikle, eğitimle ilgili, okul sunumlarında PowToon oldukça başarılı temalara sahip ve harika slaytlar hazırlayabilirsiniz.

PowToon’u nasıl kullanabilirsiniz?

Slayt programları arasında, sunduğu hazır araçların çeşitliliği ile öne çıkan PowToon, bilgisayarınıza indirerek çok daha esnek bir şekilde kullanabileceğiniz bir sunum programı. Gelişmiş medya kütüphanesi, sunumunuzu özelleştirebilmeniz için harika teknikler sunan araçları ile PowToon, en iyi ücretsiz slayt programlarından. PowToon indirmek, daha hızlı sunum hazırlamanız için önemli.

PowToon’u kullanmak için yapmanız gereken ilk önce resmi sitesinde kayıt olmak. Hesap oluşturduktan sonra, kullanım amacınızı “Kişisel” olarak seçip, fiyatlandırma seçeneklerine geçeceksiniz. Ancak slayt programı ücretsiz plan ile de kullanılabilmekte. Abonelik fiyatları, ücretli slayt programları içinde çok uygun denemese de, PowToon kaliteli sunum hazırlamak için iyi programlar arasında.

 

İş eğitim ve kişisel sunumlar

PowToon kullanmaya başladığınızda, üç ana sunum kategorisi karşınıza çıkacak. Bu kategoriler arasında iş, eğitim ve kişisel formlarını göreceksiniz. Bu şablonlar farklı boyutlar sunacaktır. PowToon, sunumlarınızda kullanmanız için, kaliteli görüntüler içeren bir Flickr arşivine de sahip. Yazı düzenleme konusunda esnek bir alan sunan PowToon, şekil, çizim ve animasyonlarda özel, kaliteli tasarımlar sunuyor. Tek tıklamayla, harika sunumlar oluşturabiliyorsunuz.

Kaliteli sunum programları içinde yer alan PowToon’u hemen kullanmak için, PowToon indirme sayfamızdan hemen programı indirin, harika slayt sunumları oluşturun.

 

DOSYAYI İNDİR

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?