Prezi İndir

Sunum hazırlama dendiğinde akla Powerpoint geliyor, ancak bu uygulama artık birçok kişi için basit ve sıradanlığın ötesine gidemiyor. Hem online platformları kullanarak, her ortamda kolayca sunum hazırlama kalitesi sunan, hem de çok yönlü özellikleri ile müthiş slayt dosyaları oluşturmanızı sağlayan Prezi, en kaliteli slayt programları içinde bulunuyor. Prezi sunum yapma konusunu eminiz ki siz de çevrenizden duymuşsunuzdur. Prezi indirmeyi düşünenler için, programa dair çeşitli bilgileri sıraladık.

Prezi nedir?

Bulut teknolojisinin gelişmesiyle online sunum programlarının popülerliği ciddi şekilde arttı. Prezi de, en kalireli sunum yapma programları içinde yer alıyor. Online ortamda kullanabileceğiniz bir slayt yapma programı olan Prezi, diğer programlarda söz konusu olabilen, ‘programın kurulu olmadığı bilgisayarda dosyayı açma sorunu’ gibi bir problemle sizi karşı karşıya bırakmıyor. Web tabanlı kaliteli slayt yapma programı Prezi, dünya çapında tercih ediliyor ve 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Prezi nasıl kullanılır?

Prezi, yeni nesil ücretsiz online slayt programlarından biri olarak, kullanmanız için web sitesinde e-mail ile bir hesap oluşturmanın yeterli olduğu bir sistem. Prezi’ye kayıt olmanızın ardından, programda yer alan birbirinden dikkat çekici şablonlar, tasarım öğeleri ve grafiklerle harika bir sunum ortaya çıkarmak için çalışmaya başlayabilirsiniz. Ödev, proje gibi üniversitelilere ya da lise öğrencilerine hitap eden gereksinimlerin dışında, profesyonel iş sunumu hazırlamak için de tercih edebileceğiniz Prezi, birçok ücretsiz animasyon, grafik, font ve sunum teması içeriyor. Prezi üzerinde oluşturduğunuz sunumları, iPhone ve Android akıllı telefonlarınıza da indirebilir, telefondan online sunum düzenleyebilirsiniz.

Prezi indir

Sade ve basit yapısı, her ihtiyaca hitap eden kaliteli yapısı ile birçok kişinin favori slayt yapma programı olan Prezi’yi siz de indirerek, birbirinden harika sunumlar yapabilirsiniz. İnsanları etkileyen, ikna eden yapıda sunum oluşturmak için harika görsel öğeler sunan Prezi ile tanışmak için, hemen Prezi slayt programını indirin.


DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın