Proshow Producer

Dünya çapında popüler slayt programları içinde bulunan Proshow Producer, fotoğraflarınızı bir slayt şova dönüştürmeyi çok kolay hale getiren, harika bir araç. Fotoğraf albümünüzden son derece etkileyici, keyifli slayt videolar ortaya çıkarabileceğiniz Proshow Producer programı, sunduğu ücretsiz efektler ve diğer görsel öğelerle yaratıcı işler ortaya koymanızı sağlayan bir slayt video aracı.

Proshow Producer nedir?

Proshow Producer, gelişmiş görsel araçların bünyesinde ücretsiz olarak yer aldığı, fotoğraf albümündeki içerikleri harika slayt videolarına dönüştüren bir program. Slayt programları içinde en çok tercih edilen yapılardan birini sunan Proshow Producer, 500’den fazla efektle, size sınırsız bir çalışma alanı sunuyor. Fotoğraf albümünüzdeki içerikler üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabileceğiniz Proshow Producer’da aynı zamanda renk filtreleri üzerinde oynayabilir, görsel açıdan harika slayt videolar ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Proshow Producer nasıl kullanılır?

Proshow Producer, programı indirdikten sonra ilk etapta elinizdeki görsel malzemeyi programa yüklemeniz gereken bir yapı sunuyor. Arka plana rahat bir şekilde müzik ekleyebildiğiniz Proshow Producer, fotoğraf albümlerinizden harika videolar yapmanız için kaliteli bir yapı içeriyor. 300’e yakın farklı slayt geçişleri sunan program, sürükle bırak gibi ciddi kullanım kolaylıkları ile, en özel anlarınızı video formuna dönüştürmenize olanak tanıyor. Düğün, kına, nişan gibi etkinliklerdeki slayt videolarda birçok çift, arkaya favori şarkılarını ekleyerek, Proshow Producer programı ile özel video oluşturuyor. Programın diğer bir harika özelliği ise çok farklı formatta video çıktısı vermesi. Proshow Producer ile oluşturduğunuz videolar DVD, VCD, MPEG1 gibi formatların yanı sıra online olarak internette de paylaşılabiliyor.

 

Proshow Producer indir

Kaliteli bir slayt video oluşturmak istiyorsanız, incelemeniz gereken ilk slayt hazırlama programları içinde yer alan Proshow Producer, sitemiz üzerinden indirilebilir. Slayt programları indirme bağlantıları ve sunum hazırlama tekniklerine dair bilgilerin yer aldığı sitemizde, Proshow Producer programını indirmek istiyorsanız hemen tıklayın.


DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın