SlideRocket

Kaliteli sunum yaratma araçları arasında yer alan SlideRocket, ClearSlide çatısı altında yer alan ve iddialı sunumlar ortaya çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği bir programdır. Slayt yapma programları içinde çok yönlü özellikleriyle öne çıkan SlideRocket, birçok kurumsal şirket tarafından tercih edilen, özellikle iş dünyasında popüler bir program.

SlideRocket nedir?

SlideRocket, hazırladığı slaytta en kaliteli görüntünün ortaya çıkmasını isteyenler için, şık ve iddialı bir sunum hazırlama programı. Gelişmiş tablo ve grafiklerle güçlü sunumlar ortaya koymak isteyenlerin tercih ettiği SlideRocket, kurulduktan sonra popüler hale gelmiş ve ardından ClearSlide çatısı altında hizmet vermeye başlamış bir uygulama. Yaratıcı yönünüzün ortaya çıkmasını sağlayacak birbirinden farklı slayt öğeleri, SlideRocket ile harika sunumlar yapmanızı sağlayacak.

 

SlideRocket nasıl kullanılır?

PowerPoint sunum dosyalarının içeri eklenebildiği ve dosya çevirme derdi olmadan düzenlenebildiği SlideRocket, birçok üçüncü parti uygulama ile entegre olabiliyor. Slayt yapma programını kullanmak için yapmanız gereken, ClearSlide sitesine giderek kendinize en uygun paketi seçmeniz. Ücretli ve profesyonel slayt yapma programları içinde yer alan SlideRocket, aylık 35 dolarlık PRO sürümünün yanı sıra, aylık 65 dolarlık grup paketi sunuyor. Premium paket dahilinde uygulama HD video olarak kayıt, online görüşme, izleyici analitik bilgileri, toplantı görüntü kaydı ve yeniden oynatılması gibi seçenekler de sunuyor.

 

SlideRocket indir

Özellikle iş dünyasına yönelik, toplantılarınızda etkili sunumlar hazırlamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz SlideRocket’i, slayt programları hakkında bilgiler ve slayt hazırlama tekniklerinin yer aldığı sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. ClearSlide markasının bir ürünü olan SlideRocket’i indirmek için, hızlı indirme bağlantısına tıklayın ve harika sunum dosyalarını hemen oluşturun!


DOSYAYI İNDİR

Yorum yapın