Slayt İndir » Sunum Hazırlama Programı Listesi

Sunum Hazırlama Programı Listesi

En iyi sunum hazırlama programları eğitim ve iş yaşamında kolay bir şekilde sunumlarınızı hazırlama imkânını sizlere sunuyor. Özellikle eğitim ve iş yaşamında çok önemli olan sunumlar aynı zamanda sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek için de hazırlama seçeneklerini sizlere sunarak önemli bir görevi üstleniyorlar. Sunum ya da slayt hazırlama programları kolay bir şekilde istediğiniz sunumları hazırlama olanağını size verecekler. Ücretsiz sunum hazırlama programı listemizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bu listeyi takip etmek.

 

Prezi

Slayt hazırlayan programlar arasında Prezi özellikle son dönemlerde popüler olması sayesinde öne çıkıyor. Prezi slaytları hem kolay şekilde hazırlanmasını sağlıyor hem de sunduğu gelişmiş özellikler ile kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Özellikle eğlenceli ve görsel açıdan çeşitlilik sağlayan program, dikkat çekici slaytların hazırlanması için önemli bir katkı sunmuş oluyor. Prezi ücretsiz olarak kullanılan bir program olmasına rağmen ücretli sürümünde daha fazla detaya ulaşılabiliyor. Slayt uygulamaları arasında Prezi alışılmış programların dışında bir kullanım sunarak öne çıkıyor. Genelde slaytlar tek sayfa üzerinden devam ederken Prezi için söz konusu olan neredeyse tüm sunumu tek sayfa üzerinden verebilmenizi sağlıyor. Bu sayede de sunumlarınız daha etkileyici bir hale geliyor.

 

Haiku Deck

Hazır slayt şablonları içeren Haiku Deck bu sayede kullanıcıların çok kısa süreler içerisinde istedikleri slaytları hazırlamalarını sağlıyor. İş ve eğitim yaşamı için gereken bilgilendirici sunumları hemen hazırlamayı sağlayan program slaytlar için gerekli olan fotoğraf ve videoları da internet bağlantısını kullanarak indirmenize olanak vererek zaman kazanmanız üzerinde çok etkili oluyor. IOS cihazlar üzerinden sunumlar doğrudan görüntülenebiliyor.

 

PowToon

Sade içeriğe sahip kolay slayt programları kullanmak istiyorsanız bu isteğinizi PowToon karşılayabilir. Temel olarak bir slayt programı olmamasına rağmen özellikle sağladığı animasyonlar ile görsel açıdan etkileyici sunumlar yapabilmenize olanak tanıyor. Animasyonları sunum olarak tasarlamanız halinde yapacağınız sunumlar karşı tarafların nezdinde çok daha dikkat çekici ve başarılı olarak görülecek.

 

SlideRocket

Ücretsiz slayt programları arasında öne çıkan SlideRocket’in en büyük özelliklerinden birisi PowerPoint üzerinde oluşturulan slaytları açmaya ve düzenlemeye olanak vermesi Pek çok hazır şablona da sahip olan program bu sayede istediğiniz sunumları şablonlar üzerinden çok kolay şekilde düzenlemenize ya da sıfırdan oluşturmanıza olanak vererek zamanı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor.

 

Google Slides

Google tarafından hazırlanan ve arayüzü ile PowerPoint’i çağrıştıran Google Slides¸ çok hızlı hazırlanması gereken sunumların kısa sürelerde hazırlanmasını sağlamak amacıyla kullanılıyor. Slayt esasında web tabanlı olarak çalışıyor ve böylece hemen slayt hazırlamak isteyenlere hitap ediyor. Kullanımı son derece basit olan uygulamada çeşitli hazır şablonlar da bulunuyor. Aynı zamanda bulut teknolojisini de kullandığı için sunumu hazırladıktan sonra başka bilgisayarda da kolayca yükleme gerektirmeden hemen açabiliyorsunuz.

 

LibreOffice

LibreOffice kullanımı itibariyle Microsoft Office özelliklerini taşıyan bir ofis programıdır ve içerisinde farklı dosyaları hazırlamak için programlar bulunmaktadır. LibreOffice Impress sayesinde pratik bir şekilde sunumlar hazırlayabilirsiniz. Programın ücretsiz olması kendisini avantajlı kılan bir başka neden olarak öne çıkıyor.

 

WPS Office Free

WPS Office Free indir

WPS Office Free indir

Microsoft Office programları örnek alınarak tasarlanan ve ücretsiz olan WPS Office Free bu bakımdan PowerPoint ile benzer özellikler taşıyor. Özellikle sayfa geçişleri, efektler, yazı tipleri, şablonlar kolay ve pratik şekilde sunumlarımızı yapabilmenizi sağlıyor.

 

Visme

Kullanışlı bir program olan Visme özellikle farklı sunum türleri için ideal özellikler taşıyor. Çok sayıda dikkat çekici simge, grafik ve görsel içeren program ile iş ve eğitim kapsamında olan sunumlarınızı çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

 

Zoho Show

Bulut tabanlı slayt hazırlama imkânı veren Zoho Show özellikle sunumların çok kolay paylaşılmasını ve farklı bilgisayarlarda da kolayca açılmasını sağlayarak önemli bir avantaj yaratıyor. Ancak uygulamayı çalıştırmak için internet gerekiyor. Bunun yanında başarılı efektleri ve geçişleri ile en iyi slayt programları arasında kendisine yer bulmayı başarıyor.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?